Przejdź do treści

Wymiana klamki w drzwiach krok po kroku

Wymiana klamki w drzwiach to bardzo proste zadanie, z którym poradzi sobie każdy. Cały zabieg zajmie ci zaledwie kilkanaście minut, oczywiście pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni model, który będzie pasował do konkretnych drzwi.

Pierwszym ważnym krokiem będzie wyjęcie klamki z kartonu i sprawdzenie wszystkich elementów ,niby banalna rzecz, ale warto się upewnić czy czegoś po prostu nie brakuje. EW ten sposób unikniemyproblemów z ewentualną wymianą czy zwrotem.

Kolejny krok to zabezpieczenie drzw – najlepiej taśmą malarską o szerokości 50mm

Następnie trzeba będzie nawiercić otwory w drzwiach – pamiętaj, że do drzwi należy używać wierteł do metalu 🙂 Właściwe miejsca wyznaczą otwory znajdujące się na szyldzie klamki.

Za pomocą śrub montażowych dołączonych do zestawu dokręcamy szyldy do drzwi. Ważne jest, by równomiernie dokręcić śruby. Jeśli nie posiadasz wkrętarki, z pewnością wystarczający okaże się śrubokręt.

Cała operacja nie powinna Ci zająć nie więcej jak 15 minut, a jak nie chcesz popełnić błędu to po prostu obejrzyh nasz krótki film instruktażowy: Wymiana klamki

Po klamki i wkładki oczywiście zapraszamy do naszego sklepu:https://polskiedrzwi.com.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.