W nocy wszystkie koty są czarne
W nocy wszystkie koty są czarne, podobno – tak przynajmniej głosi mądrość tak zwana ludowa. Pewnie w ciemnościach faktycznie trudno zauważyć jakiej maści jest kot, ale drzwi wejściowe do domu rzadko w takich ciemnościach toną.

Często pytacie nas jakiego koloru drwi wybrać. Trochę nas te pytania nawet nie dziwią, mamy naprawdę bogatą ofertę kolorystyczną i można mieć kłopot z decyzją. Jaka jest najczęstsza odpowiedź konsultanta ? To zależy. I rzeczywiście, czasami nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Niewątpliwie drzwi nie tylko dają nam poczucie bezpieczeństwa, ale są też swoistą wizytówką naszego domu. NO więc jaki kolor wybrać?

Jeśli elewacja waszego domu utrzymana jest w jasnych, pastelowych kolorach polecalibyśmy drzwi nie specjalnie kontrastujące, też jasne – na przykład dąb bielony, dąb sonoma lub sheffield. Ale nie jest to rozwiązanie dla miłośników wyrazistych kontrastów, dla nich z cała pewnością najlepsze będą drzwi bardzo ciemne, odcinające się wyraźnie od elewacji domu, takie jak ciemny antracyt albo antracyt drewnopodobny, jeśli lubią szarości i czernie lub wenge albo ciemny orzech jeśli są miłośnikami brązów. Jeśli jesteście fanami kolorowych, wesołych elewacji, wybierzcie drzwi białe lub jasno szare, żeby dobrze komponowały się z resztą, nadmiar kolorów może być na dłuższą metę męczący, a jeśli zechcecie dom przemalować, nie będziecie się musieli zastanawiać jaki ma być ten nowy kolor, drzwi biały struktura albo biały drewnopodobny i tak będą pasować. Gdybyście kazali nam wybierać między calvadosem a dębem rustical nie damy się namówić, oba kolory są bardzo ładne i naprawdę dobrze komponują się z większością elewacji. Jeden z naszych konsultantów zakochany jest na przykład w drzwiach w kolorze ciemny mahoń, zawsze powtarza, że to są baaaardzo reprezentacyjne drzwi i z każdego domu uczynią elegancką rezydencję. Trochę w opozycji do niego stoją zwolennicy ultranowoczesności, którzy nie wybraliby nic innego jak ciemny antracyt.

Obejrzyjcie sobie nasze drzwi, wybierzcie kolor i skontaktujcie się z nami, zawsze wam doradzimy najlepiej jak tylko potrafimy, w naszej firmie troszczymy się o klienta.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin
ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205
fax (023) 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl
KRATEX
98-220 Zduńska Wola
ul.Henrykowska 22d
Salon sprzedaży
ul. Spacerowa 81
tel. 48 43 825 12 11
 fax. 48 43 825 14 15
kratex@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy