Przejdź do treści

Uśmiechnięte drzwi

Dzień dobry potrzebne mi przyjazne drzwi – woła klient od progu. Wszystkie nasze drzwi są przyjazne – odpowiedział ostrożnie jeden z naszych handlowców.

Tak, oczywiście, wiem, że macie bardzo dobre drzwi, przejrzałem sobie wasz katalog. Bardzo dobra oferta, dużo kolorów i rodzajów drzwi: i takie gładkie i z okienkami, i nawet z witrażami widziałem, ale ja chcę te uśmiechnięte. Naprawdę żałujcie, że nie widzieliście min osób zgromadzonych w tym pomieszczeniu. No bo macie państwo takie drzwi smutne, które płaczą, macie takie lekko złe i te najfajniejsze – uśmiechnięte. Wybieraliście kiedyś drzwi do domu kierując się takim kryterium?
Nie pozostało nam nic innego jak wysłuchać naszego klienta do końca z nadzieją, że zdradzi nam co to za wyjątkowe, przyjazne drzwi znalazł w naszym katalogu. Próbowaliśmy się dowiedzieć jaki kolor, jaka okleina, jakie zdobienia. Klient upierał się przy uśmiechniętych drzwiach. Więc razem zaczęliśmy przeglądać katalog. Gdybym zobaczył takie drzwi, poczułbym się od razu do takiego domu zaproszony i przyjaźnie nastawiony – tłumaczył nam dalej klient, dlatego chcę mieć takie u siebie i wreszcie pokazał o jakie drzwi chodzi.

Zajmujemy się drzwiami od dawna, mamy naprawdę różne wzory, dużą popularnością cieszą się ostatnio pełne drzwi z wykończeniem Inox i kiedy spojrzeliśmy na nie trochę oczami naszego klienta, oniemieliśmy. Otóż okazuje się, że faktycznie mamy w naszej ofercie drzwi roześmiane, pokazujące w uśmiechu zęby, drzwi uśmiechnięte od ucha do ucha, drzwi skonfundowane i niepewne co mają wyrażać oraz drzwi płaczące albo zwyczajnie smutne. Wszystkie mają nos z klamki i jedno oko z zamka. Które z nich polecamy? Jesteśmy firmą produkującą drzwi, specjalizujemy się w drzwiach nie emocjach, tym razem musicie wyboru dokonać sami. Ciekawi jesteście co to za drzwi? Pobierzcie z naszej strony najnowsze katalogi w PDF i samodzielnie poszukajcie uśmiechniętych drzwi. Podpowiemy wam tylko, że są takie i pełne, i z szybami. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.