Przejdź do treści

Nie bójmy się drzwi z przeszkleniami

Jest niewiele równie irytujących rzeczy jak rzęsiście oświetlone w domu pomieszczenia, w których nikt nie przebywa – zwłaszcza w dobie ciągle rosnących cen energii elektrycznej.

Wchodzę do domu, w wiatrołapie świeci się wszystko, co tylko może, z kinkietami włącznie. Gaszę. Idę dalej. W holu to samo. Zaczynam się wkurzać, po co oni tak zapalają wszystkie światła w środku dnia?

Moja kochana rodzina siedzi w kuchni. Kto pozapalał wszystkie światła?!– pytam gniewnie od progu. Patrzą po sobie i wzruszają ramionami. No nie wytrzymam z nimi. Czy wy wiecie ile płacimy za prąd? Ale tam jest ciemno –odzywa się jedno z dzieci – a życie w mroku szkodzi zdrowiu.

No fakt, jasno nie jest. Kiedy wybieraliśmy drzwi wejściowe, chcieliśmy żeby były solidne, więc wykluczyliśmy takie z okienkami. Narada rodzinna zaowocowała decyzją o zmianie drzwi.

Aplikacje szklane w drzwiach zewnętrznych potrafią być ich największym atutem estetycznym. Ponadto mocny, kilkuwarstwowy pakiet szybowy zamontowany w drzwiach zewnętrznych potrafi podnieść ich klasę antywłamaniowości i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu nasz dom staje się bezpiecznym miejscem. Nie bójmy się zatem drzwi z przeszkleniami.

Dzięki nim nie tylko będziemy mieć nowocześnie wyglądający dom, ale zaoszczędzimy też na rachunkach za energię elektryczną dzięki naturalnemu doświetleniu pomieszczeń.

Zobacz modele drzwi szklonych: 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.