Co zrobić kiedy wieje przez drzwi
Wieje i mrówki się wprowadzają - donosi małżonka. Uszkodzona uszczelka! Otwieram. Patrzę. Macam. Sprawdzam poziomicą czy aby drzwi dobrze osadzone. No dobrze! Czyli jednak uszczelka.

Trzeba się za to wziąć, najlepiej od razu. Zdejmuję starą uszczelką - pora się pożegnać, trochę nam już służyła. Zakładam nową. Jak to było? Zaglądam do filmu instruktażowego PCWBUD.PL. A! No tak. zostawić zapas. Zostawiam. Dociskam starannie. Przycinam. Przy okazji poprawiam docisk skrzydła do ościeżnicy - to tylko dwie śrubki, kontroluję działanie zamka górnego i dolnego. Uf! Mam to! Zaraz, zaraz czy ja nie powinienem jeszcze wyregulować zawiasów?!

Pewnie, że tak, dzięki temu wyreguluję przyleganie skrzydła drzwiowego do ościeżnicy. Od PCWBUD.PL nauczyłem się sprytnego sposobu na sprawdzenie, czy zawiasy są dobrze ustawione. Ten ich film instruktażowy jest genialny. Teraz jeszcze tylko nasmarować zamek i wszystko gra, i trąbi!

Żadnych mrówek, kurzu, ani przeciągów. Wszyscy zadowoleni.

Chcecie poznać szczegóły i zobaczyć krok po kroku jak wyregulować swoje drzwi wejściowe? Zapraszamy na nasz kanał Youtube
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy