Spersonalizowane drzwi wejściowe
Jakie są najlepsze na rynku drzwi wejściowe? Takie, które odpowiadają dokładnie wam, drzwi spersonalizowane, czyli zrobione dla konkretnego klienta.
Produkty w naszej firmie są robione indywidualnie pod człowieka, to nie jest masówka. Produkujemy około sześciu tysięcy drzwi rocznie, a to powoduje, że każde nasze drzwi są dopieszczone. Każdy wyjeżdżający od nas produkt dobrze znamy, co daje możliwość dopasowania później dodatkowych elementów jeśli klient będzie miał taką potrzebę. Sprawdzenie jakie to drzwi i komu je sprzedaliśmy bardzo ułatwia sprawę. Dodatkowo to, że sami produkujemy szyby i składamy na miejscu razem z drzwiami, powoduje, że możemy być innowacyjni w ich wykonaniu i montażu.
Możecie u nas zamówić drzwi przeszklone takie, jakich dokładnie potrzebujecie, czy to z systemem bez ramkowym, czy też z wybranym rodzajem szklenia na przykład refleksy czy lustra weneckie. Możemy naprawdę dostosować drzwi do konkretnych wymagań klienta i takie drzwi są zdecydowanie najlepsze.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy