Przejdź do treści

Prawidłowy montaż drzwi

Widziałeś ostatnio w ogrodzie pobratymców Mickey Mouse’a i miałeś wrażenie, że szykują się do przeprowadzki, a ty jednak nie życzysz sobie gryzoni jako współlokatorów? Coraz częściej spotykasz na podłodze przy wejściu mrówki i zastanawiasz się skąd się tam biorą? Jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy? Cóż niestety mogą one wynikać ze złej instalacji drzwi zewnętrznych.

Prawda jest taka, że nawet znakomicie wykonane drzwi zewnętrzne nie pomogą jeśli zostały nieprawidłowo zainstalowane. Nasi niechciani lokatorzy mogą się do nas wprowadzać z powodu niewłaściwego dopasowania lub instalacji drzwi. Jeśli powietrze może dostawać się do środka przez szpary, istnieje szansa, że ​​robaki mogą się prześlizgnąć. Chcemy wam przypomnieć, jak ważna jest prawidłowa instalacja drzwi. Ma one ogromny wpływ na ich użytkowanie i długowieczność. Jeśli twoje drzwi nie są odpowiednio uszczelnione i dopasowane do twojego domu, możesz mieć problem z utratą ciepła, a co za tym idzie z wyższymi rachunkami za energię i ogrzewanie. Jeśli drzwi nie zostały prawidłowo zainstalowane może dojść do uszkodzenia zawiasów, a to powoduje problemy z otwieraniem i zamykaniem drzwi oraz wypacza całą konstrukcję, a to z kolei ma wpływ na bezpieczeństwo, bo odbija się na zamkach i ryglach, powodując, że drzwi tracą swoje antywłamaniowe właściwości.

Jeśli zatem kupiłeś lub planujesz zakup naszych drzwi, pamiętaj żeby zainwestować także w dobrego fachowca, który je prawidłowo zamontuje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.