Przejdź do treści

Nocny koszmar

Cała twoja rodzina wyjechała, nie będzie ich przez tydzień. W życiu jeszcze się tak nie cieszyłaś, wreszcie święty spokój i czas tylko dla siebie. Nikt nie będzie się domagał kolacji, nie będzie bitwy o pilota do telewizora, cisza błoga i spokój.

Wiesz, że wrócą za 5 dni. Masz już rozplanowane wszystkie możliwe przyjemności, wiesz, że odetchniesz i się odstresujesz. Postanawiasz dobrze się odżywiać i wysypiać. Po pięknym, spokojnym dniu kładziesz się spać i…. budzi cię chrobot klucza w zamku. Co myślisz? Otwierasz oczy, a adrenalina szaleje w twoich żyłach, czujesz jak mocno przyspiesza ci puls, gorączkowo myślisz, co teraz. Do głowy przychodzą ci różne rozwiązania. Myślisz – może to sąsiad wraca z imprezy i trochę mu się kierunki pozajączkowały, macie podobne płoty. Może tylko ci się wydawało, może to tylko senna halucynacja. Nawet jeśli to i tak nasłuchujesz dalej. Może po prostu wstać i pójść sprawdzić – odzywa się w twojej głowie odważny racjonalizm. Dlaczego nie mamy pozwolenia na broń – pyta panika.

Jest środek nocy, nikogo się nie spodziewasz i nagle uświadamiasz sobie, że wasze drzwi wejściowe nie są z papieru, tylko składają się z spienionego polistyrenu, blachy ocynkowanej 0,6 mm i okleiny PCV, mają tez specjalne dwubolcowe zamki, które z cała pewnością są zamknięte, bo zawsze zamykasz wieczorem. Co robisz?

Spokojnie zawijasz się w kołdrę i zasypiasz, bo wiesz, że w twoim domu jest bezpiecznie. Dla spokoju ciała i ducha potrzebne są wam właśnie takie drzwi – zapraszamy do przejrzenia naszych katalogów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.