Na wszystko przychodzi czas
Jest lato, wakacje, wasze dzieci większość czasu spędzają na podwórku, ale – jak to dzieci – są wyjątkowo ruchliwe. Poranek. Moje dzieci wybiegają z domu – ŁUP! Siadam do pracy. Dzieci wbiegają do domu – ŁUP! Zabierają coś z kuchni i wychodzą – ŁUP! Za chwilę wracają po zabawki – ŁUP! Wychodzą z piłką – ŁUP! Wracają po picie – ŁUP! „ Przestańcie trzaskać drzwiami!!!” –krzyczę.
 
W odpowiedzi słyszę kolejne ŁUP! Oszaleję. Myślę, że przyszedł czas na wymianę drzwi wejściowych. Czy na pewno musicie wymieniać drzwi na nowe – zwłaszcza jeśli kupiliście je w LINK https://polskiedrzwi.com.pl Odpowiedź brzmi : nie. Drzwi mogą trzaskać z dwóch powodów. Poza czynnikami zewnętrznym w postaci dzieci oczywiście. Po pierwsze uszczelka, ale to bardzo rzadki przypadek zwłaszcza w naszych produktach. Po drugie zawiasy.

Jeśli jesteście posiadaczami samochodów zapewne dokonujecie okresowych przeglądów i dbacie na przykład o wymianę oleju. Zakładamy też, że regularnie chodzicie do dentysty na wizyty kontrolne i w razie potrzeby leczycie ubytki. Cóż z drzwiami jest tak samo jak z samochodem lub zębami. Trzeba o nie dbać. Na szczęście nie jest to jakoś szczególnie skomplikowane. Trzeba tylko pamiętać, że odpowiednio wyregulowane drzwi zewnętrzne ograniczają straty ciepła i gwarantują wieloletnie oraz bezproblemowe ich funkcjonowanie. Częste otwieranie i zamykanie do kompletu z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprawiają, że z upływem czasu drzwi zaczną szurać, poskrzypywać albo trzaskać.

Wtedy przychodzi czas, żeby dokonać ich regulacji. Większość dostępnych na rynku drzwi posiada nowoczesne, regulowane zawiasy. Regulacja drzwi zewnętrznych ma na celu ustawienie zarówno nachodzenia skrzydła na ościeżnicę, jak i wyregulowanie docisku drzwi do ościeżnicy, co zapobiega między innymi trzaskaniu. Zachęcamy was oczywiście do kupienia nowych drzwi, ale przypominamy jednocześnie, że systematyczna regulacja drzwi wejściowych jest niezwykle istotna.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy