Przejdź do treści

Modne drzwi na 2023 rok

Mamy potrzebę wyróżniania się i podążania za modą, Jakie zatem trendy będą obowiązywać w sektorze drzwi zewnętrznych w 2023 roku?

Moda często ulega zmianie, ale to nie powód, żeby całkiem z niej rezygnować. W drzwiach zewnętrznych najważniejsze jest połączenie trwałości, funkcjonalności oraz estetyki i precyzji wykonania. Jeśli potrzebujecie odrobiny ekstrawagancji pomożemy wam w wyborze odpowiednich drzwi, mimo że projektanci zalecają, aby w tym roku zachować stonowany charakter kolorystyki – biel, odcienie szarości lub imitacja naturalnych materiałów. Z całą pewnością będzie to gwarancją, że nasze drzwi nie wyjdą z mody przez długie lata.

Dodatkowo taki wybór zapewni szerokie możliwości aranżacyjne. W przypadku stolarki otworowej, w 2023 roku należy postawić na bezpieczne i intuicyjne rozwiązania, naturalne materiały lub ponadczasowe, stonowane kolory. Warto też pamiętać jak ważne jest w naszym życiu naturalne światło, a to zapewnią nam drzwi z przeszkleniami. Mimo tych projektanckich zaleceń pragniemy przypomnieć, że to są wasze drzwi i wam mają się podobać, przejrzyjcie naszą ofertę, a na pewno wybierzecie coś dla siebie.