Przejdź do treści

Gładkie czy z przetłoczeniami, jakie drzwi wybrać?

Mamy tak szeroką ofertę drzwi, że naprawdę rozumiemy trudności naszych klientów w dokonaniu wyboru. Pierwszym kryterium branym pod uwagę są parametry bezpieczeństwa, dźwiękochłonności i szczelności. Potem przychodzi czas na rozważania na temat koloru. Jaki kolor i jaki typ okleiny wybrać.

Ważne jest też czy drzwi mają być z przeszkleniem czy pełne, z wykończeniem inox czy czarnym. Dużo tego przyznacie. Kiedy wydawałoby się, że proces zakupowy zbliża się do finału, czyli klienci wybrali drzwi pełne, laminowane okleiną drewnopodobną, kolor ciemny orzech pada pytanie: gładkie czy z przetłoczeniami?

I tu cała zabawa zaczyna się od początku. Słyszeliśmy mnóstwo rozmów na ten temat, zadano nam też mnóstwo pytań, podzielimy się z wami tymi usłyszanymi za i przeciw.

Dlaczego warto wybrać drzwi z przetłoczeniami? Bo są ciekawsze, wyróżniają się spośród innych drzwi, można wybrać sobie dowolne przetłoczenie, które będzie na przykład przedłużeniem elementów dekoracyjnych na fasadzie domu lub samodzielną dekoracją. Drzwi z przetłoczeniami mają niewątpliwie swój niepowtarzalny charakter. Jedyny argument zniechęcający do zakupu drzwi z przetłoczeniami, padł z ust jednej z pań i brzmiał: trudniej będzie je czyścić, bo w rowkach będzie zbierał się kurz.

Jako praktycy możemy was w tej kwestii uspokoić i gładkie, i przetłoczone drzwi czyści się tak samo łatwo.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.