Dyskusje o drzwiach przy świątecznym stole
Święta to czas sprzyjający odwiedzinom. Spotkaliśmy się z rodziną i przyjaciółmi. Pojedliśmy, pogadaliśmy. Na szczęście – dzięki zbiorowemu wysiłkowi – uniknęliśmy rozmów o polityce i innych konfliktogennych tematach.

O czym rozmawialiśmy zapytacie. O dzieciach, psach, kotach, filmach, domach i drzwiach. Nie było aż tak idealnie, nie obeszło się bez sporów. Kuzyn żony pokłócił się ze szwagrem mojego brata. Obaj panowie obstawali przy swoim jeśli chodzi o zakup i montaż drzwi do pomieszczeń typu garaż, piwnica, chlewnia czy zewnętrzna toaleta na cywilizowanym polu namiotowym.

Obaj są właścicielami zewnętrznych, przydomowych garaży a jeden z nich jest przedsiębiorcą zajmującym się hodowlą krów. Obaj zupełnie niedawno ukończyli budowy i zaczęli się wymądrzać na temat typów drzwi, które koniecznie trzeba zamontować w garażu i oborze. Wymyślali takie rzeczy, jakich chyba jeszcze żadne producent drzwi na oczy nie widział.

Postanowiłem wystąpić w charakterze znawcy przedmiotu. Otóż proszę państwa do typu pomieszczeń stosujemy drzwi stalowe techniczne, uniwersalne o grubości 40mm, wypełnione polistyrenem spienionym. Drzwi wyposażone w jeden zamek na wkładkę patentową, mocowane na regulowanych zawiasach w standardzie szkolne bezbarwną szybą zespoloną. I uwaga! Nie ma potrzeby wydawania na nie całego majątku.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy