Przejdź do treści

Czego życzyć sobie i innym

Sezon na przegląd dźwięków powiadomień w różnych markach smartfonów trwa. Pierwsze apogeum było w święta, teraz nadciąga następne. Siedzimy w pracy, robimy podsumowania, liczymy, spisujemy, sprawdzamy i z coraz większym natężeniem słychać: plum, ping, brzdęk, puk, puk i myliłby się ten, który sądzi, że to służbowe maile i smsy.

Tańczące choinki, kolorowe fajerwerki, płonące zimne ognie, kartki okolicznościowe, strzelające szampany i co tam jeszcze tylko kto wymyślił i wrzucił do Internetu. Zewsząd płyną życzenia. Czego zatem życzyć sobie i innym w nowym roku?

Szanowni Państwo życzymy wam aby i w życiu, i w biznesie ten rok był spokojny, bez wstrząsów, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji szczególnie w przepisach. Oby żyło nam się łatwo, obyśmy byli zdrowi, oby nie zabrakło nam ani pomysłów, ani pieniędzy. Oby nasze drzwi zawsze były szczelne, nieskrzypiące, piękne i dające poczucie bezpieczeństwa – jeśli takich wciąż szukacie, zapraszamy do nas.

Życzymy wszystkim, aby ten rok przeżyli tak, jak sobie to zaplanowali, z radością, dobrymi myślami i nadzieją w sercu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.