Przejdź do treści

Drzwi do nowego roku

Czego życzyć sobie i innym?

Sezon na przegląd dźwięków powiadomień w różnych markach smartfonów trwa. Pierwsze apogeum było w święta, teraz nadciąga następne. Siedzimy w pracy, robimy podsumowania, liczymy, spisujemy, sprawdzamy i z coraz większym natężeniem słychać: plum, ping, brzdęk, puk, puk i myliłby się ten, który sądzi, że to służbowe maile i smsy.

Zewsząd płyną życzenia, niechaj się wszystkie spełniają. Czego zatem życzyć sobie i innym w nowym roku? Szanowni Państwo życzymy wam aby i w życiu, i w biznesie ten rok był spokojny, bez wstrząsów, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji szczególnie w przepisach. Żeby było bezpiecznie, ciepło i przyjemnie. Oby żyło nam się łatwo, obyśmy byli zdrowi, oby nie zabrakło nam ani pomysłów, ani pieniędzy.

Oby nasze drzwi zawsze były szczelne, nieskrzypiące, piękne i dające poczucie bezpieczeństwa – jeśli takich wciąż szukacie, zapraszamy do nas. Życzymy wszystkim, aby ten nadchodzący rok przeżyli tak, jak sobie to zaplanowali, z radością, dobrymi myślami i nadzieją w sercu.