Przejdź do treści

Jest takie hasło – „dobre bo polskie”

Jest takie hasło – „dobre bo polskie”. Pamiętacie taki wprowadzony w latach dziewięćdziesiątych polski znak promocyjny „Teraz Polska”, który powstał w 1992 roku?

Głównym celem postawionym przez twórców idei godła była walka o odrodzenie prestiżu polskiej marki i promowanie polskich produktów na rynkach europejskich i na  rodzimym też. Mnogość dostępnych na rynku towarów i usług wydaje się niemal nieograniczona, mamy naprawdę ogromny wybór. Jednak zanim podejmiemy decyzję o zakupie, warto zastanowić się nie tylko nad ceną i jakością, lecz także nad tym, czy wspieramy nim rodzimą firmę.

Nasza firma ma spore tradycje jeśli chodzi o działalność na rynku budowlanym. Firma PCW-BUD powstała w 2002 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na stolarkę otworową. Początki naszej działalności sprowadzały się do sprzedaży detalicznej okien. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów powiększyliśmy sprzedawany asortyment o okna inwentarskie, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz bramy garażowe. Rok 2004 był dla nas przełomowy, a grono naszych klientów powiększyło się o odbiorców hurtowych i firmy budowlane.

Kolejne lata to nasz dynamiczny rozwój. Uruchomiliśmy własne linie produkcyjne okien domowych i inwentarskich, drzwi i ramek drzwiowych oraz powołaliśmy do życia pracownię witraży ozdobnych. Zakupiliśmy również nowe hale produkcyjną – magazynowe i wyposażyliśmy je w nowoczesny park maszynowy. W chwili obecnej współpracujemy z największymi dostawcami takimi jak D.R.E, VOSTER, POL-SKONE, STALPRODUKT, DRUTEX, DAKO – wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty zgodne z polskimi i europejskimi normami. Jeśli potrzebujesz polskich drzwi, bardzo dobrych jakościowo i konkurencyjnych cenowo.

Obecnie koncentrujemy się na produkcji drzwi zewnętrznych które oczywiście możecie kupić w naszym sklepie online, przez sieć naszych dystrybutorów lub bezpośrednio dzwoniąc do nas. Produkcja naszych drzwi odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Regiminie koło Ciechanowa. Tu też znajduje się nasze centrum dystrybucyjne i dział handlowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.