Drzwi hybrydowe - czym się charakteryzują?
Idea drzwi hybrydowych polega na inteligentnym połączeniu różnych rodzajów materiałów, w celu uzyskania optymalnych właściwości naszego finalnego produktu czyli drzwi wejściowych. Zastosowanie różnych materiałów pozwala nam na wykorzystanie ich zalet i równocześnie możemy wyeliminować wady.
Najbardziej popularne to drzwi stalowe później drewniane lub aluminiowe.
Stal szczególnie wyróżnia się właściwościami mechanicznymi takimi jak sztywność i wytrzymałość, pianka poliuretanowa zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, drewno w ościeżnicy zapewnia odpowiednie parametry izolacyjności. Odpowiedni pakiet szybowy o niskim współczynniku przenikania ciepła zapewni izolację, a jednocześnie mamy doświetlone wnętrze pomieszczenia.
Tworząc drzwi HYBRYDOWE stawiamy na połączenie skrzydła stalowego okleinowanego wypełnionego pianą PU lub Polistyrenem z ościeżnicą Stalowo-Drewnianą.
Chcecie poznać szczegóły wszystkich elementów drzwi hybrydowych? zobaczcie film na którym Wam o tym opowiem i serdecznie zapraszam.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy