Ciepła szyba zespolona w drzwiach wejściowych
Szyba pojedyncza w drzwiach wejściowych to już historia. Produkując drzwi sięgamy po szyby zespolone. Konstrukcja ta przynosi użytkownikom wiele korzyści, między innymi dobrą izolację termiczną, akustyczną oraz wysoką trwałość.

Jak zbudowane są szyby zespolone stosowane w drzwiach wejściowych i jakie są ich główne zalety?
Nasze Szyby zespolone stosowane w drzwiach wejściowych składa się z minimum trzech a maksymalnie pięciu szyb, oddzielonych elementem dystansowym na całym obwodzie tzw. Ciepłą ramką dystansową. Przestrzeń między szybami jest hermetycznie zamknięta i uszczelniona. Materiał szyb zespolonych to ciepłe szkło typu termofloat oraz szkło typu lustro weneckie czy też reflex.
Główną zaletą szyb zespolonych jest skuteczna izolacja termiczna. Drzwi wyposażone w kilkuwarstwowe szyby skutecznie zapobiegają ulatnianiu się ciepła z pomieszczeń a w ciepłe lato chłodu na zewnątrz. W ten sposób możemy łatwiej utrzymać optymalną temperaturę wnętrz i obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem i klimatyzacją.
podsumowując ZALETY szyb zespolonych:
 
  1. redukcja kosztów (zmniejszenie strat ciepła co przekłada się na mniejsze wydatki na ogrzewanie pomieszczeń - komfort zimą i latem. Latem ograniczają nagrzewanie się pomieszczenia, a zimą redukują utratę ciepła,
  2. wysoka przepuszczalność światła dziennego,
  3. redukcja zjawiska kondensacji pary wodnej w wyniku zastosowania ciepłej ramki
  4. ochrona środowiska naturalnego przez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery,
  5. zmniejszenie promieniowania ultrafioletowego.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy