Zalety drzwi laminowanych
„Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku, idą święta…” – rozbrzmiewa z internetowego radia kolejna już wersja piosenki, ci którzy śledzą w mediach losy karpiowej rodziny wiedzą, o które radio chodzi ( oczywiście Radio 357). 

Cały świat się stroi, mamy więc i my pokusę, żeby na drzwiach wejściowych przymocować świąteczne ozdoby. I tu pojawia się pytanie – czym? Czego użyć do montażu, żeby nie uszkodzić lub trwale nie zabrudzić laminatu. Otóż moi drodzy, do montowania swoich świątecznych ozdób możecie użyć naprawdę różnych rzeczy – no może oprócz śrubek, gwoździ i tym podobnych, bo wtedy uszkodzicie nie tylko okleinę, ale i całe drzwi, i trzeba będzie kombinować, jak to naprawić ( da się owszem, ale o tym kiedy indziej). Okleiny syntetyczne nowej generacji na drzwiach potrafią zachwycić wyglądem, z powodzeniem na przykład imitują naturalne drewno, i zachować nienaganny stan przez lata użytkowania.

Są odporne na zarysowania i inne drobne uszkodzenia mechaniczne, łatwo dają się czyścić, a więc bożonarodzeniowe wieńce możecie po prostu przykleić na dwustronną taśmę, albo powiesić na przyklejanych haczykach, nie zostaną ślady - a nawet jeśli -  łatwo je usuniecie odpowiednimi środkami czyszczącymi. Macie wyprodukowane przez nas drzwi? Śmiało możecie ruszać do ich przystrojenia, jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia. Kreatywnych pomysłów wam życzymy.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy