Wspomnienia z dzieciństwa
Starsi z naszych klientów na pewno pamiętają program telewizyjny, który był zaczątkiem kariery niejednego inżyniera. Wielu nauczył jak radzić sobie z młotkiem, kluczem francuskim i innymi narzędziami oraz jak własnoręcznie zbudować karmnik dla ptaków, lampę biurową, mały samochodzik, bezpieczną strzelbę oraz wiele, wiele innych rzeczy z elementów, które pozornie wcale do tego nie były przeznaczone.

Młodsi z naszych klientów mogą kojarzyć bohatera amerykańskiego serialu – MacGyver. Pan Adam Słodowy, bo o nim tu mowa, to trochę taki polski MacGyver, idol majsterkowiczów. Jego program „ Zrób to sam” bił rekordy popularności w latach siedemdziesiątych, a i dzisiaj nie brakuje takich, którzy oglądają archiwalne odcinki i korzystają z praktycznej wiedzy pana Słodowego, mimo że na YouTubie znaleźć można instrukcje do wszystkiego.

Nasza firma co prawda nie ma w planach zlecenia wam samodzielnego wykonania drzwi wejściowych, głównie dlatego, że trzeba w tym celu posiadać naszą wiedzę, doświadczenie , specjalistyczne maszyny i dostęp do profesjonalnych materiałów – więc z całym szacunkiem dla waszych umiejętności – po prostu nie dalibyście sobie z tym rady. Ale… w dobie samodzielnie składanych wyrobów IKEA postanowiliśmy pokazać wam jak samodzielnie możecie odświeżyć zakupione u nas drzwi, wymieniając na przykład elementy ozdobne zestali nierdzewnej inox, klamki, zamek i inne fajne rzeczy dla lubiących i umiejących majsterkować.

Już niedługo pojawi się na YouTube cykl filmów instruktażowych – jeden już możecie zobaczyć, ukazał się 7 maja (Drzwi wejściowe z ramką inox instrukcja wymiana szyby), w których przybliżymy wam tajniki tego typu działań. Będziecie wiedzieli dzięki temu jak sobie poradzić z kupionym u nas wyposażeniem drzwi. Zapraszamy na YouTube, naszą stronę internetową i nasz profil Na FB.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy