Jesień idzie, zadbaj o drzwi
Miłośnicy tak zwanej poezji śpiewanej na pewno znają Andrzeja Poniedzielskiego poetę, pieśniarza, konferansjera, autora tekstów piosenek, satyryka, gitarzystę, twórcę scenariuszy, reżysera, osobę związaną z kabaretem, aktora Teatru Ateneum w Warszawie i Mistrza Mowy Polskiej roku 2011. A nawet jeśli nie znają i poezji śpiewanej nie miłują, jest szansa, że przynajmniej raz w życiu obiła im się o uszy piosenka tegoż autora, której fragment przytaczamy poniżej:

„Jesień idzie, rady na to nie ma!/Może zrobić się chłodno już jutro/Lub pojutrze, a może za tydzień?/Trzeba będzie wyjąć z kufra futro,/Nie ma rady ,jesień, jesień idzie!”

My jako producent doskonałych drzwi wejściowych do domów i mieszkań w związku z nadchodzącą nieuchronnie jesienią chcemy wam przypomnieć o konieczności dbania o zakupione drzwi lub o szybkiej wymianie na nowe, zanim na dobre dopadną nas jesienne słoty.

Jeśli chcecie wymienić swoje drzwi zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, wszystko znajdziecie na stronie internetowej lub w naszym internetowym. A jeśli macie już piękne, trwałe i szczelne drzwi przypominamy, że trzeba o nie zadbać. Po pierwsze sprawdźcie w jakim stanie są uszczelki, może trzeba je oczyścić i zakonserwować specjalnym preparatem, albo wymienić na nowe. Po drugie sprawdźcie zawiasy – upewnijcie się, że skrzydło drzwiowe nie opadło – co prawda przy naszych drzwiach się to nie zdarza, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy jesteście szczęśliwymi posiadaczami produktów firmy PCW – BUD.

Jeśli drzwi się przemieściły trzeba wyregulować zawiasy. A na koniec sprawdźcie czy nie wieje wam przez dziurkę od klucza.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy