Jak umyć drzwi wejściowe?
Suche mamy dość lato i jakoś wyjątkowo się kurzy, częściej niż zwykle myjemy okna, warto umyć też drzwi wejściowe, zwłaszcza jeśli są białe. Jak i czym to zrobić, żeby nie uszkodzić powierzchni?

Skrzydła drzwi pokryte laminatem zalecamy myć delikatnymi środkami do pielęgnacji tworzyw sztucznych lub innymi preparatami, których cząsteczki nie zarysują powierzchni. Nie stosujemy w tym celu żadnych preparatów chemicznych o właściwościach wybielających lub odkamieniających, ani takich na bazie rozpuszczalników czy proszków. Drzwi myjemy wilgotną ściereczką, nie szorujcie ich szczotkami, ani innym sprzętem, który może spowodować zadrapania. Jeśli macie drzwi z przeszkleniem najlepiej użyć do tego zwykłego płynu domycia szyb.

Jeśli szkło jest matowe lub strukturalne polecamy najmniejszej użycie delikatnego detergentu, a w szczególnie głębokich rowkach miękkiej szczoteczki,przyda się na przykład stara szczoteczka do zębów. Nie zapominajcie też o zawiasach. Czyszczenie zawiasów nawierzchniowych, które narażone są na osiadanie się na ich powierzchni kurzu i pyłu, powinno odbywać się kilka razy w ciągu roku – brud usuwamy po prostu za pomocą mokrej szmatki.
Ważne aby środki czyszcząco-pielęgnacyjne użyte do tego typu czynności nie naruszyły powłoki antykorozyjnej zawiasów. Oczywiście wszelkie okucia i wykończenia drzwi wejściowych wykonane ze stali powinno się czyścić i konserwować wyłącznie specjalistycznymi preparatami przeznaczonymi do stali. Generalnie przy czyszczeniu drzwi powinna nam przyświecać jedna główna zasada – używania jak najmniejszej ilości wody, dlatego gąbki i ściereczki powinny być tylko lekko wilgotne
Stare miasto - Drezno

Stare miasto - Drezno

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zadzwoń do nas po poradę lub jak Ci wygodniej wypełnij formularz kontaktowy.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy