Drzwi do nowego roku
Czego życzyć sobie i innym?

Sezon na przegląd dźwięków powiadomień w różnych markach smartfonów trwa. Pierwsze apogeum było w święta, teraz nadciąga następne.Siedzimy w pracy, robimy podsumowania, liczymy, spisujemy, sprawdzamy i z coraz większym natężeniem słychać: plum, ping, brzdęk, puk, puk i myliłby się ten,który sądzi, że to służbowe maile i smsy.
Zewsząd płyną życzenia, niechaj się wszystkie spełniają. Czego zatem życzyć sobie i innym w nowym roku? Szanowni Państwo życzymy wam aby i w życiu, i w biznesie ten rok był spokojny, bez wstrząsów,zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji szczególnie w przepisach. Żeby było bezpiecznie, ciepło i przyjemnie. Oby żyło nam się łatwo, obyśmy byli zdrowi, oby nie zabrakło nam ani pomysłów, ani pieniędzy.
Oby nasze drzwi zawsze były szczelne, nieskrzypiące, piękne i dające poczucie bezpieczeństwa – jeśli takich wciąż szukacie, zapraszamy do nas.Życzymy wszystkim, aby ten nadchodzący rok przeżyli tak, jak sobie to zaplanowali, z radością, dobrymi myślami i nadzieją w sercu.

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy