Porady i inspiracje

Zapoznaj się z naszymi poradami w zakresie właściwości technicznych, doboru, parametrów technicznych naszych produktów. W tym dziale możesz mocno pogłębić swoją wiedzę PRZED zakupem drzwi, okien i innych produktów. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki ułatwią Ci wybór produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę.
 

Montaż klamki, wkładki oraz osłonek na zawiasy w drzwiach wejściowych z linii Premium

Montaż klamki, wkładki oraz osłonek na zawiasy w drzwiach wejściowych z linii Premium
Kupiliśmy drzwi wejściowe, zamontowaliśmy je do naszego domu, zdjęliśmy folię ochronną, a teraz czas na montaż klamki, wkładek i zaślepek na zawiasy. Mimo, że montaż klamek drzwiowych jest czynnością stosunkowo prostą, jego szybkie i sprawne przeprowadzenie może niekiedy sprawiać pewne trudności - ale nie w naszych drzwiach.

Czytaj więcej: Montaż klamki, wkładki oraz osłonek na zawiasy w drzwiach wejściowych z linii Premium

Modne drzwi na 2023 rok

Modne drzwi na 2023 rok
Mamy potrzebę wyróżniania się i podążania za modą, Jakie zatem trendy będą obowiązywać w sektorze drzwi zewnętrznych w 2023 roku? Moda często ulega zmianie, ale to nie powód, żeby całkiem z niej rezygnować. W drzwiach zewnętrznych najważniejsze jest połączenie trwałości, funkcjonalności oraz estetyki i precyzji wykonania.

Czytaj więcej: Modne drzwi na 2023 rok

Jaka jest funkcja drzwi?

Jaki powinien być kolor drzwi zewnętrznych?
Zastanawialiście się kiedyś do czego służą drzwi i jaką właściwie pełnią funkcje w naszym domu? Posiadanie drzwi w domach i mieszkaniach wydaje nam się tak naturalne, że nie zastanawiamy się nad tym skąd ten pożyteczny wynalazek się wziął. Codziennie   i zamykamy drzwi w ogóle nie myśląc o tym, że to robimy, ale kiedy przychodzimy do czyjegoś domu lub mieszkania zawsze pierwszą rzeczą, na którą patrzymy są właśnie drzwi.

Czytaj więcej: Jaka jest funkcja drzwi?

Jaki powinien być kolor drzwi zewnętrznych?

Jaki powinien być kolor drzwi zewnętrznych?
Często pytacie nas jakiego koloru drwi wybrać. Trochę nas te pytania nawet nie dziwią, mamy naprawdę bogatą ofertę kolorystyczną i  kłopot z decyzją. Jaka jest najczęstsza odpowiedź konsultanta? To zależy. I rzeczywiście, czasami nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Niewątpliwie drzwi nie tylko dają nam poczucie bezpieczeństwa, ale są też swoistą wizytówką naszego domu.

Czytaj więcej: Jaki powinien być kolor drzwi zewnętrznych?

Drzwi do nowego roku

Drzwi do nowego roku
Czego życzyć sobie i innym?
Sezon na przegląd dźwięków powiadomień w różnych markach smartfonów trwa. Pierwsze apogeum było w święta, teraz nadciąga następne.Siedzimy w pracy, robimy podsumowania, liczymy, spisujemy, sprawdzamy i z coraz większym natężeniem słychać: plum, ping, brzdęk, puk, puk i myliłby się ten,który sądzi, że to służbowe maile i smsy.

Czytaj więcej: Drzwi do nowego roku

Podkategorie

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy