Porady i inspiracje

Zapoznaj się z naszymi poradami w zakresie właściwości technicznych, doboru, parametrów technicznych naszych produktów. W tym dziale możesz mocno pogłębić swoją wiedzę PRZED zakupem drzwi, okien i innych produktów. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki ułatwią Ci wybór produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę.
 

Izolacja dźwiękowa drzwi

Izolacja dźwiękowa drzwi
Pojechaliśmy ostatnio odświeżyć głowy i ciało nad morze, korzystając z dobrodziejstwa święta państwowego. Wybraliśmy świeżo oddane do użytku segmenty z dostępem do krytego basenu i innych atrakcji. Wyjazd zapowiadał się naprawdę fantastycznie. Nareszcie cisza, spokój, poczucie prywatności, żadnych biegających z wrzaskiem po korytarzach małoletnich, żadnych śpiewających upojne pieśni współodpoczywających.

Czytaj więcej: Izolacja dźwiękowa drzwi

Jak samodzielnie skrócić drzwi wejściowe

Jak samodzielnie skrócić drzwi wejściowe
Dziś mamy dla Was następny videoporadnik naszego autorstwa: Jak samodzielnie skrócić drzwi wejściowe. Jeżeli macie smykałkę do samodzielnych prac, nie boicie się śrubokręta, umiecie obsługiwać szlifierkę kątową zgodnie z zasadami BHP, macie do tego pilnik do metalu to nie będzie to mega wyzwanie na kilka dni :).

Czytaj więcej: Jak samodzielnie skrócić drzwi wejściowe

Kiedy zgubisz klucze

Kiedy zgubisz klucze
Tato zgubiłem klucze – wyznaje niechętnie moje dziecko po powrocie ze szkoły. – Jak zgubiłeś?! Gdzie? Szukałeś dobrze? Może ktoś znalazł? Gdzie chodziłeś? Jak mogłeś zgubić klucze?!!! Czy ty wiesz co to oznacza?!!! Dziecko patrzyło na mnie nieruchomym wzrokiem. Odetchnąwszy głęboko trzy razy, postanowiłem nauczyć progeniturę wymiany wkładek w zamku. Na szczęście nie trzeba wymieniać całego zamka, zazwyczaj wystarczy tylko wymiana wkładki.

Czytaj więcej: Kiedy zgubisz klucze

Nie bójmy się drzwi z przeszkleniami

Nie bójmy się drzwi z przeszkleniami
Życie w mroku szkodzi zdrowiu. Jest niewiele równie irytujących rzeczy jak rzęsiście oświetlone w domu pomieszczenia, w których nikt nie przebywa – zwłaszcza w dobie ciągle rosnących cen energii elektrycznej. Wchodzę do domu, w wiatrołapie świeci się wszystko, co tylko może, z kinkietami włącznie. Gaszę. Idę dalej. W holu to samo. Zaczynam się wkurzać, po co oni tak zapalają wszystkie światła w środku dnia?

Czytaj więcej: Nie bójmy się drzwi z przeszkleniami

Jak pomalować drzwi, zanim nadejdzie zima

Jak pomalować drzwi, zanim nadejdzie zima
Pierwsze przymrozki to jasny sygnał nadchodzącej zimy. Trzeba się zabezpieczyć. To też ostatnia chwila żeby przygotować swoje drzwi na trudne czasy, a takie właśnie nadchodzą. Pamiętajcie, że wasze drzwi zewnętrzne narażone są na działania czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz, śnieg, promieniowanie słoneczne czy zmiany temperatury, nie służy im też niewłaściwe korzystanie ze skrzydeł oraz brak ich odpowiedniej pielęgnacji. Macie wrażenie, że wasze drzwi wymagają renowacji, albo macie ochotę zmienić im kolor? Kupcie u nas farby do drzwi i działajcie.

Czytaj więcej: Jak pomalować drzwi, zanim nadejdzie zima

Podkategorie

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy