Porady i inspiracje

Zapoznaj się z naszymi poradami w zakresie właściwości technicznych, doboru, parametrów technicznych naszych produktów. W tym dziale możesz mocno pogłębić swoją wiedzę PRZED zakupem drzwi, okien i innych produktów. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki ułatwią Ci wybór produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę.
 

Spersonalizowane drzwi wejściowe

Spersonalizowane drzwi wejściowe
Jakie są najlepsze na rynku drzwi wejściowe? Takie, które odpowiadają dokładnie wam, drzwi spersonalizowane, czyli zrobione dla konkretnego klienta. Produkty w naszej firmie są robione indywidualnie pod człowieka, to nie jest masówka. Produkujemy około sześciu tysięcy drzwi rocznie, a to powoduje, że każde nasze drzwi są dopieszczone.

Czytaj więcej: Spersonalizowane drzwi wejściowe

Jak dbać o drzwi jesienią

16-09-2022 10:00:00
Jako producent doskonałych drzwi wejściowych do domów i mieszkań w związku z nadchodzącą nieuchronnie jesienią chcemy wam przypomnieć o konieczności dbania o zakupione drzwi lub o szybkiej wymianie na nowe, zanim na dobre dopadną nas jesienne słoty.

Czytaj więcej: Jak dbać o drzwi jesienią

Jak działa szkło weneckie?

Jak działa szkło weneckie?
Drzwi z przeszkleniem mają wiele zalet, nie tylko estetycznych, ale i praktycznych. Doświetlają nam pomieszczenia. Często boimy się, że z powodu przeszklonych drzwi ktoś będzie nam zaglądał do domu, ale z drugiej strony chcielibyśmy widzieć kto przyszedł, tylko najlepiej żebyśmy sami nie byli widziani. Jak rozwiązać ten problem? Odpowiedź jest prosta : szkło weneckie.

Czytaj więcej: Jak działa szkło weneckie?

Konstrukcja drzwi

Konstrukcja drzwi
Jak właściwie skonstruowane są drzwi zewnętrzne, które macie w swoich domach lub możecie u nas kupić. Otóż są to drzwi o konstrukcji stalowej, co to właściwie znaczy? Są to drzwi o doskonałej wytrzymałości, ponieważ ich podstawą jest solidna rama z odpowiednio dobranych profili zamkniętych, do tego dochodzi solidna ościeżnica

Czytaj więcej: Konstrukcja drzwi

Drzwi marzeń

Drzwi marzeń
Mamy różne marzenia, jedni chcą zdobyć Monte Everest, inni wybudować dom, a jeszcze inni przebiec maraton. Wszystkie one zależą od naszej wytrwałości i wyborów. Jakie są wasze drzwi marzeń? Co chcielibyście zamontować w swoim nowym domu czy mieszkaniu? O jakich drzwiach zewnętrznych marzycie?

Czytaj więcej: Drzwi marzeń

Jakie drzwi wybrać pełne czy z przeszkleniem?

Jakie drzwi wybrać pełne czy z przeszkleniem?
Właściwie powinniśmy odpowiedzieć co się komu podoba, no i to jest zawsze ostatecznie rozstrzygające kryterium, ale przyjrzyjmy się obu rozwiązaniom. Pełne drzwi to najbardziej klasyczny wybór, zapewniają dobrą izolację akustyczna i cieplną, dobrze sprawdzą się tam, gdzie nie potrzeba doświetlenia pomieszczeń światłem słonecznym, czyli w korytarzach gdzie jest dodatkowe okno.

Czytaj więcej: Jakie drzwi wybrać pełne czy z przeszkleniem?

Jak pomalować drzwi

Jak pomalować drzwi
Pierwszą podstawową sprawą, jeśli chcemy pomalować drzwi, jest prawidłowe przygotowanie powierzchni. Na początek musicie ją dobrze odtłuścić, używając odpowiedniego środka. Czekacie aż odparuje, następnie nakładacie podkład - taki przeznaczony do PCV - pozwoli to zmiękczyć powierzchnię drzwi, do tej czynności używamy wałków, to zapewni nam równomierne nałożenie preparatu.

Czytaj więcej: Jak pomalować drzwi

Jak umyć drzwi wejściowe?

Jak umyć drzwi wejściowe?
Suche mamy dość lato i jakoś wyjątkowo się kurzy, częściej niż zwykle myjemy okna, warto umyć też drzwi wejściowe, zwłaszcza jeśli są białe. Jak i czym to zrobić, żeby nie uszkodzić powierzchni? Skrzydła drzwi pokryte laminatem zalecamy myć delikatnymi środkami do pielęgnacji tworzyw sztucznych lub innymi preparatami, których cząsteczki nie zarysują powierzchni. Nie stosujemy w tym celu żadnych preparatów chemicznych o właściwościach wybielających lub odkamieniających, ani takich na bazie rozpuszczalników czy proszków.

Czytaj więcej: Jak umyć drzwi wejściowe?

Podkategorie

Kontakt

PCW BUD
06-461 Regimin, ul. Mościckiego 43
tel/fax +48236733205, fax 23 673 21 65
kom. 513 109 179
NIP:566-149-65-26
biuro@wenter.pl

Media społecznościowe

Linki

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ?
Chcesz zapytać o produkt?
Wypełnij formularz kontaktowy